17-06-2024

Një punëtore vjedh 14 mijë euro nga një bankë në Rahovec

Punëtorja e një banke në Rahovec dyshohet se ka përvetësuar 14 mijë e 200 euro.

 

Rasti është zbuluar nga Policia të enjten pasdite.

 

Lidhur me rastin në vende ngjarje kanë dal njësit përkatëse dhe është njoftuar prokurori.

Asnjë koment

Comments are closed.