20-05-2024

Arrestim për posedim narkotikësh në Prizren

Në rrugën ”Qenë Qenaj” të Prizrenit është arrestuar një i dyshuari pasi që gjatë kontrollit nga policia i janë gjetur dhe konfiskuar substance narkotike.

Sipas policisë, i dyshuari mbante tri qese me peshë prej 7.37 gram substance narkotike e llojit Marihuanë.

Me urdhër të prokurorit i dyshuari lirohet ne procedure te rregullt. /GazetaePrizrenit.net

Asnjë koment

Comments are closed.