17-06-2024

“Bashkimi” shpreh ngushëllime për vdekjen e ish-basketbollistit, Sinani

Përfaqësuesit e Klubit të Basketbollit “Bashkimi” të Prizrenit, me keqardhjen kanë mësuar për vdekjen e ish-lojtarit të tyre, reprezentuesit të Kosovës, Gazmend Sinanit, që vdiq në një aksident trafiku, që ka ndodhur në Gjakovë.

 

“Me keqardhje e pranova lajmin tragjik për humbjen e Gazmend Sinanit. Në emër të “FBK” dhe “KB Bashkimi” i shpreh ngushëllime familjes se tij dhe te gjithë shokëve e dashamirëve”, ka shkruar kryetari i KB “Bashkimi”, Shaqir Totaj.

 

“Pusho i qetë në paqe, Gazmend!”, ka shkruar ai./gazetaeprizrenit.net/

Asnjë koment

Comments are closed.