10-08-2020

Deputetja Balje: Nuk është faji im që jam kaq seksi, s’mund të ndryshoj dot (Foto)

Deputetja kosovaro-boshnjake e Kuvendit të Kosovës, Duda Balje, e konsideruar si një ndër politikanet më seksi të trojeve shqiptare, derisa ka dhënë një intervistë për DW, është pyetur edhe për pamjen e saj dhe komentet që merr.

Ajo ka thënë se nuk mundet me ndryshu faktin se është një femër tërheqëse dhe që e mban veten.

  • Duda tha se është nënë e tre fëmijëve dhe ndjehet mirë me veten e saj.

    Asnjë koment

    Comments are closed.