17-04-2024

Gruaja që u zhduk në Malishevë gjendet nën shoqërimin e dy të dyshuarve

Një grua e cila ishte zhdukur në Malishevë nga data 10 mars, është gjetur nën shoqërimin e dy personave të dyshuar një ditë më pas.

Policia bën me dije përmes raportit se viktima kishte dalë nga shtëpia dhe se nuk dihej për lokacionin e saj.

Megjithatë, me datë 11.03.2024 rreth orës 00:50 njësitet e hetuesi ka lokalizuar viktimën e cila ishte e shoqëruar nga dy të dyshuarit meshkuj kosovarë. Rasti është duke u hetuar.

Asnjë koment

Comments are closed.