17-06-2024

Haskukës i kërkohet të reflektojë për drejtorët e akuzuar (Video)

Shoqëria civile dhe opozita në Prizren, po kërkojnë nga kryetari Mytaher Haskuka të reflektojë në lidhje me drejtorët e akuzuar për keqpërdorim të detyrës.

Mirëpo, ky i fundit akuzat ndaj vartësve të tij po i konsideron të jenë me motive politike, transmeton Klan Kosova.

Asnjë koment

Comments are closed.