22-01-2022

Ja si emocionohet një qytetar i Novi Pazarit me këngën: Çohu Rexhë (Video)

Në rrjetet sociale po qarkullon një video ku një qytetar nga Novi Pazari emocionohet me këngën popullore shqipe: Çohu Rexhë dhe thyen xhamin e përparmë të veturës, raporton ‘Front Online’.

Më poshtë mund ta shihni videon:

Asnjë koment

Comments are closed.