22-07-2024

Kush e ka themeluar klubin e Malishevës, ja ç’deklaron Munishi

Trajneri i mirënjohur kosovar dhe analisti i emisionit sportiv “Favorit” në T7, Ismet Munishi e ka komentuar ecurinë e mirë të Malishevës në Superligë.

Munishi madje tha se klubin e Malishevës e ka themeluar së bashku me Afrim Bytyqin.

“E kemi themelu klubin bashkë me mikun tim Afrim Bytyqin. Po lujnë futboll fantastik”, tha ai.

Kujtojmë se Malisheva është duke treguar paraqitje spektakolare dhe është shumë afër pozitave që dërgojnë në garat evropiane./GE

Asnjë koment

Comments are closed.