30-07-2021

Mërgimtarët ndalen në Komoran për t’u rrahur mes vete

Një rrahje e pazakontë ka ndodhur në afërsi të Komoranit ndërmjet disa mërgimtarëve. Tri vetura me targa të huaja janë ndalur dhe janë përleshur në mes të rrugës.

Në një video të siguruar nga “Reporteri” shihen tre djem që rrihen dhe dy vajza të cilat tentojnë ta ndalin rrahjen.

Lexo Edhe:

Kryetari Haskuka, i mbyllur (dokument)

Nuk dihen motivet që kanë çuar deri në këtë ngjarje të turpshme.

Asnjë koment

Comments are closed.