16-07-2024

Moti sot në Kosovë

Sipas Institutit Hidrometeorologjik të Kosovës sot do të mbajë mot me diell dhe vranësira të shpërndara.

Temperaturat minimale do të lëvizin ndërmjet 15-17 gradë Celsius, ndërsa, maksimalet e ditës parashihet të lëvizin ndërmjet 27-31 C.

 

Asnjë koment

Comments are closed.