20-06-2024

Në Rahovec do të përkujtohet “Epopeja e Korrikut 1998

Për nder të kësaj dite, organizohen homazhe në nderim për të rënët për lirinë e vendit, transmeton Indeksonline.

Epopeja mbahet në fshatin Fortesë, dhe nis në ora 10:00.

Asnjë koment

Comments are closed.