22-05-2024

Parashikimi i motit për sot ( e enjte )

Për të enjten parashikohet mot me diell dhe vranësira, ndërsa në zona të caktuara mund të ketë reshje të izoluara shiu, sidomos në ato malore.

Temperaturat minimale do të lëvizin prej 11 deri në 14°C, ndërsa ato maksimale prej 19 – 22 °C./MK

Asnjë koment

Comments are closed.