23-04-2024

Parashikimi i motit për të shtunën, 23.03.

Për të shtunën parashikohet të mbajë mot kryesisht me diell dhe i ngrohtë.

Era do fryjë nga jugperëndimi, e cila kohë pas kohe pritet të jetë mjaft e fuqishme lokalisht, me shpejtësi prej 15-54 km/h!

Temperaturat minimale do të lëvizin prej -1 deri në 4°C, ndërsa ato maksimale prej 16 deri në 20°C./MK

Asnjë koment

Comments are closed.