30-10-2020

Plagoset nga predha një person në Prizren

Një person në Prizren është plagosur nga shpërthimi i një predhe, raporton Gazeta e Prizrenit.

Sipas Policisë, viktima derisa dje pasdite ishte duke punuar në shtëpinë e tij, në rrethana të panjohura është plagosur nga një predhë.

Lexo edhe:

Prizren: Riparimi “legjendar” i rrugës “Faredin Hoti” nga qeverisja e Haskukës (Foto)

 

“Viktima është dërguar në Spitalin e Prizrenit dhe më pas është dërguar në QKUK për tretman të mëtutjeshëm. Rasti është duke u hetuar”, thuhet në raportin e PK-së.

Asnjë koment

Comments are closed.