20-05-2024

Prizren: Arrestohen një person, keqtrajtoi fizikisht dhe psiqikisht nënën e tij

Në Prizren është arrestuar një person i dyshimtë për shkak të keqtrajtimit fizikisht dhe psiqikisht të nënës së tij.

Referuar Policisë, ai gjatë intervistimit ka pranuar se ka armë, ndërsa gjatë kontrollit të shtëpisë i janë gjetur dhe janë konfiskuar dy armë pistoletë CZ99 dhe 44 fishekë.

Pas intervistimit me vendim të prokurorit i dyshuari dërgohet në mbajtje. /GazetaePrizrenit.net/

Asnjë koment

Comments are closed.