16-05-2022

Prizren: Theret me thikë një 13 vjeçar

Një fëmijë 13 vjeç në Prizren është therur me thikë nga një i dyshuar bashkëmoshatar i tij.Të njëjtit sipas raportit të Policisë, ishin duke luajtur së bashku në një rrugë. Viktima është dërguar për tretman mjekësor dhe sipas mjekut lëndimet janë të lehta.

Ndërsa, rasti është duke u hetuar.

Raporti i plotë i policisë:

“Rr. Beteja e Vrinit, Prizren 06.05.2022-12:10.  Lëndime të lehta trupore ka pësuar viktima mashkull kosovar (fëmijë 13 vjeç) pasi i njëjti derisa ishte duke luajtur në rrugë është therë me thikë nga një i dyshuar bashkëmoshatar i tij. Viktima është dërguar për tretman mjekësor dhe sipas mjekut lëndimet janë të lehta. Rasti është duke u hetuar”, bëhet e ditur në raport

Asnjë koment

Comments are closed.