17-06-2024

S’ ka fitues në ”Rexhep Rexhepi”, Ballkani dhe Prishtina shkojnë në vazhdime

Ka shkuar në vazhdime ndeshja finale e Kupës së Kosovës, mes Ballkanit dhe Prishtinës.

Koha e rregullt në stadiumin ”Rexhep Rexhepi” në Drenas, ishte e barabartë 2-2./IO

Asnjë koment

Comments are closed.