03-10-2022

Sot në rajonin e Prizrenit

Ngjarjet e paralajmëruara për sot:

Ora 08:30

Mbahet mbledhja e rregullt e Këshillit të Drejtorëve të Komunës së Malishevës. (Ndërtesa e Komunës).

Ora 10:30

Në 20-vjetorin e rënies së dëshmorëve të kombit  Skender Rexhepi-Hekuri nga Mrasori dhe Fitim Duraku-Fita nga Krusha e Madhe, bëhen homazhe dhe nderohen dëshmorët. (Varrezat e dëshmorëve dhe Kompleksi Memorial në Krushë e Madhe, ora 10.30 dhe Potoqan në ora 11.30)./GazetaePrizrenit.net/

Asnjë koment

Comments are closed.