16-07-2024

Sot në rajonin e Prizrenit

Ngjarjet e paralajmëruara për sot:

Ora 10.00

Bëhet shpërndarjen e lopëve qumështore për përfituesit nga thirrja e hapur prej Drejtorisë së Bujqësisë dhe Zhvillimit Rural të Komunës së Prizrenit. Merr pjesë kryetari i Komunës së Prizrenit, Mytaher Haskuka. (Tregu i Kafshëve në Arbanë).

Ora 11:00

Në Shtëpinë e Bardhë, do të mbahet mbledhja e radhës me drejtorët komunalë. /gazetaeprizrenit.net/

 

 

Asnjë koment

Comments are closed.