20-06-2024

Sot në rajonin e Prizrenit

Ngjarjet e paralajmëruara për sot:

Ora:  10:00
Kryetari i Odës Ekonomike të Kosovës, Berat Rukiqi takohet me Kryetarin e Komunës së Suharekës, Bali Muharremaj dhe Kryetarin e Shoqatës së bizneseve të Suharekës Shaqir Palushi. (Objekti i Komunës së Suharekës). /GazetaePrizrenit.net/

Asnjë koment

Comments are closed.