04-12-2023

Thonjtë, modelet që do ta bëjnë humorin tuaj shumë veror

Vera ka ardhur dhe ne duhet ta sjellim Verën në jetën tonë. Kështu në artikullin e sotëm do ju tregojmë disa ide për thonjtë në ngjyrat e detit. Në fund të fundit, në verë shkojmë shumë shpesh në det, kështu që nuk ka asgjë më përfaqësuese.

Thonjtë në nuanca benzine, blu dhe deti me modele marine, diamantët apo edhe ato të thjeshta. Ne kemi mbledhur për ju disa ide moderne për thonjtë në dizajne detare që do ta bëjnë humorin tuaj shumë veror. Lexo me poshtë:

Thonjtë blu elektrikë

Shumë herë nuk duhet shumë për të pasur një manikyr modern dhe mbresëlënës. Ju mund të zgjidhni ngjyrën blu elektrike për manikyrin tuaj dhe nuk do të pendoheni. Është padyshim një ngjyrë trendi që i përshtatet të gjitha moshave.

Thonjtë e detit me një pemë palme

Ju mund t’i lyeni thonjtë tuaj ngjyrë deti dhe ose t’i lini ashtu ose t’i shfaqni me dizajne të modës verore si palma më poshtë. Gjithashtu, loja me ngjyrën e bardhë do ta bëjë manikyrin tuaj edhe më veror.

Variacion i manikyrit francez në ngjyrë deti dhe të bardhë

Mbajeni bazën e thonjve tuaj natyrale dhe bëni një variant manikyr francez duke përdorur ngjyrën deti dhe të bardhë. Të dyja janë shumë verore pasi njëra i referohet blusë së detit dhe tjetra të bardhës së shkumës së tij.

Dizajne boho në ngjyrat e detit

Përveç ngjyrave të detit, tejet verore janë edhe modelet boho. Kështu që ju mund të kombinoni blunë deti dhe elektrike me modele boho si ying yang dhe të tjera. Nuk do të pendoheni dhe nuancat specifike do të theksojnë edhe nxirjen tuaj.

Ngjyra blu elektrike në thonjtë me një përfaqësim veror

Ngjyrën blu elektrike mund ta kombinoni me një paraqitje romantike dhe shumë verore, si ajo që shohim në imazhin më poshtë me palmën dhe perëndimin e diellit. Është një ide e mrekullueshme për çdo rast të verës./abcnews.al

Asnjë koment

Comments are closed.