15-06-2024

Vdiq Muharrem Berisha

Muharrem Berisha, 57 vjeç nga Gurabardhi i Malishevës, i cili po kurohej në Spitalin e Pejës, pas gjetjes nga zhdukja prej 6 ditësh, ka ndërruar jetë.

Këtë e kanë konfirmuar familjarët e tij.

Berisha, u gjet javën e kaluar në gjendje të rëndë shëndetësore, dhe për këtë ishte dërguar menjëherë për në spitalin rajonal të Pejës.

Asnjë koment

Comments are closed.