30-05-2024

100 mijë eurot e vjedhura në Piranë janë të kuvendarit e afaristit, Xhavit Uka

Finales së Ligës së Kampioneve ia pa sherrin ish-deputeti i Lidhjes Demokratike të Kosovës, Xhavit Uka.

Në kohën kur po zhvillohej ndeshja ndërmjet Real Madrid-Liverpool hajnat hynë në shtëpinë e ish deputetit të Kuvendit të Kosovës dhe ia vodhën 100 mijë euro, ari dhe madje ia dëmtuan edhe shtëpinë.

I biri i tij, Florent Ukaj, një bisedë për Express ka treguar se ai ka ndodhur ngjarja.

Asnjë koment

Comments are closed.