14-04-2024

Parashikimi i motit për të premten ( 08. 03 )

Për të premten parashikohet të mbajë mot me vranësira dhe intervale të shkurta me diell, përderisa në zona të caktuara pritet të ketë reshje të pakta shiu. Në orët e mëngjesit nuk përjashtohet mundësia për ndonjë reshje të dobët bore.

Temperaturat minimale do të lëvizin prej 1 deri në 3°C, ndërsa ato maksimale prej 9 – 12°C./MK

Lexo edhe:

Mësues më të mirë, shokë të drejtorëve apo servilë?

Asnjë koment

Comments are closed.