17-05-2022

A ishte edhe ‘Xhbanja’ në Drenicë, shfaqet si ushtare me ‘pushkë’ në dorë

Aktorja Arjola Demiri e njohur me ‘Xhbanja’ nga seriali ‘O sa mirë’, ka publikuar minuta më parë disa fotografi ku shihet e veshur me uniformë të ushtrisë dhe me armë në dorë.

Xhbanja nuk ishte në Drenicë, keto fotografi sigurisht ajo i ka realizuar në xhirimet e ndonjë filmi të cilin është duke realizuar, shkruan “Zëri.Info”.

Aktorja në rrjetin social “Facebook”, bashkangjitur me fotografinë ka shkruar edhe disa fjalë në gjuhen angleze. “Bëhu ushtar me nder dhe lavdi.

Të tjerët janë ata që do të shkruajnë historinë tënde”, ka shkruar Demiri./ZËRI

 

Asnjë koment

Comments are closed.