20-05-2024

Aksident në Suharekë, rrotullohet vetura (video)

Një aksident trafiku ka ndodhur në Suharekë, ku për pasojë një veturë është rrotulluar.

Lajmin e ka bërë të ditur për “Gazeta Blic” një dëshmitar.

Sipas tij, vetura është vetaksidentuar dhe ka dalur nga rruga.

Në vendin e ngjarjes mësohet se kanë dalur edhe Policia e Kosovës dhe po i hetojnë shkaqet e këtij aksidenti.

Ndërkaq nuk dihet nëse ka të lënduar nga ky aksident.

Më poshtë mund të shihni edhe disa pamje:

Asnjë koment

Comments are closed.