24-09-2021

Digjet një veturë në hyrje të autostradës në Prizren

Pak çaste më parë është djegur një veturë në afërsi të hyrjes në autostradën “Ibrahim Rugova”, në Prizren.

Në vendngjarje kanë dalur ekipet e zjarrëfikësve, policisë dhe emergjenca.

Ende nuk dihen arsyet e e djegies së veturës.

Asnjë koment

Comments are closed.