19-04-2024

LAJMI I FUNDIT: Policia e gjen fëmiun e humbur shëndoshë e mirë

Policia e ka gjetur fëmiun i cili ishte raportuar si i zhdukur nga babai i tij.

Ky i fundit përmes një video në Facebook ka treguar se është gjetur fëmija, të cilin më herët e kishte raportuar për të zhdukur.

Vogëlushi është shëndoshë e mirë dhe i është kthyer familjarëve

 

 

Asnjë koment

Comments are closed.