23-04-2024

Liria njofton se pronari, Rahman Kiçe, sonte del me adresim publik

KF Liria ka njoftuar se pronari i saj, Rahman Kiçe, sonte në mbrëmje do ta bëjë një adresim publik

“Ai do të ketë një intervistë. Ai, do të flas lidhur me rrjedhat në FC Liria dhe situatën aktuale.Intervista do të shpërndahet edhe në faqen zyrtare të klubit”, është njoftuar përmes faqes së klubit, raporton Gazeta e Prizrenit.

Lexo edhe:

Liria humbi në Prizren, “matematikisht” ka rënë nga SuperLiga

Asnjë koment

Comments are closed.