22-01-2022

Në Rahovec digjet një shtëpi

Në Rahovec ëhtë djegur një shtëp. Rastin e ka paraqitur një qytetar.

Sipas policisë ai ka raportuar se në shtëpinë e tij ka shpërthyer një zjarr.

“Në vendin e ngjarjes kanë dalë njësitë relevante policore dhe zjarrfikësit, të cilët e kanë shuar zjarrin.Ende nuk dihen shkaqet e zjarrit dhe nuk raportohet për ndonjë person të lënduar” bën të ditur policia.

Asnjë koment

Comments are closed.