18-01-2022

Para dhe stoli ari vidhen në një shtëpi në Prizren

Sipas policisë, rasti ka ndodhur mbrëmë rreth orës 20:30, kur një person K-Shqiptar ka informuar se persona të panjohur kanë depërtuar në shtëpinë e tij dhe kanë vjedhur para të gatshme dhe stoli ari./GazetaePrizrenit.net

Asnjë koment

Comments are closed.