15-04-2024

Parashikimi i motit për të mërkurën ( 03.04.)

Për të mërkurën parashikohet të mbajë mot me diell dhe vranësira, këto të fundit pritet të jenë më të shtuara gjatë ditës, duke u bërë kryesisht vranët. Mëngjesi do të jetë i ftohtë.

Temperaturat minimale do të lëvizin prej 1 deri në 5°C, ndërsa ato maksimale prej 17 deri në 20°C, njofton Meteo Kosova, percjell Gazeta e Prizrenit.

Asnjë koment

Comments are closed.