Përfundojnë pjesët e para të tri ndeshjeve të sotme në Superligë, ja rezultati Liria-Ballkani

Përfunduan pjesët e para të tri ndeshjeve të fundit të javës së 19-të, në Superligën e Kosovës në futboll.

Ballkani ka shkuar në pushim me epërsi minimale 1-0, si mysafir ndaj Lirisë në Prizren.

Me rezultat të njëjtë kanë përfunduar edhe pjesët e para të ndeshjeve Prishtina – Feronikeli ’74 dhe Dukagjini – Malisheva./IO

 

 

Mo