27-11-2022

Sot në rajonin e Prizrenit

Ngjarjet e paralajmëruara për sot:

Ora 10:00
Komandanti i Kontingjentit gjerman të KFOR-it, Dr. Eric Offermann, në kuadër të largimit të ushtarëve nga Prizreni, pret në një aktivitet informativ kryetarin e Komunës, Mytaher Haskuka, asambleistët e Prizrenit, pastaj 11 deputetët e Komunës së Prizrenit në Parlamentin e Kosovës si dhe përfaqësuesit e Organizatës gjermane për Bashkëpunim Ndërkombëtar (GIZ). (Kampin Fushor Gjerman në Prizren)./GazetaePrizrenit.net/

Asnjë koment

Comments are closed.