04-10-2023

Valbona Selimllari tregon si i vodhën kurorën e Miss Globit

Valbona Selimllari ka treguar edhe një incident që i ka ndodhur ne Itali, ku i vodhën kurorën e misit, e cila ishte me gurë të çmuar. E ftuar në emisionin “S’e luan topi”, modelja Valbona Selimllari tregoi sesi produksioni ia zëvendësoi sërish kurorën, por kësaj here me gurë kauçuku.

“Kurora e vetme që kam është e miss globit, ma vodhën në Milano se ishte me gurë të çmuar dhe për fat të mirë produksioni ma zëvëndësoi sërish. Ma vodhën në Milano. Është me gurë të mirë,”-tha në intervistë modelja.

Lexo edhe:

E besoni në vitin këtë vit do festojmë Bajramin dhe Krishtlindjet njëkohësisht?

Asnjë koment

Comments are closed.