20-05-2024

Vdes avokati prizrenas, Bashkim Nevzati

I ndjeri ishte avokat për një kohë të gjatë dhe një nga personalitetet e shquara në fushën e drejtësisë.

Varrimi i të ndjerit bëhet të martën në Prizren.

Oda e Avokatëve të Kosovës ka shprehur ngushëllimet më të sinqerta familjarëve, miqve dhe kolegëve të tij.

Asnjë koment

Comments are closed.