03-07-2020

Vidhen para e cigare në një lokal në komunën e Suharekës

Një rast i vjedhjes ka ndodhur në fshatin Gjinoc të Suharekës.

Sipas policisë, ankuesi mashkull kosovar ka raportuar se të dyshuar të panjohur me forcë kanë depërtuar në lokalin e tij.

“Raportohet se ata kanë vjedhur cigare në vlerë te konsiderueshme dhe para të gatshme.Rasti nën hetime”, thuhet në raport. /GazetaePrizrenit.net /

Asnjë koment

Comments are closed.