15-04-2024

19 vjeçarja e vrau babanë në Durrës, Policia arreston 7 person

Shtatë persona janë shoqëruar në polici në lidhje me ngjarjen e rëndë të ndodhur në Durrës ku një 19-veçare dyshohet se vrau babanë e saj.

Rreth orës 15:00, pas disa orësh kontrolle në ambientet për rreth banesës për të gjetur armën e krimit dhe pyetur sërish Hygertën 19 vjeçe mbi veprimet e kryera në kohën e krimit, në pyetje është marrë edhe nëna e saj.

Policia mori me vete përveç 19 vjeçares edhe nënën e saj e cila vazhdon të jetë e dyshuar në rastin tragjik në Durrës, ku thuhet se e gjithë familja Meta janë të dyshuar për vrasjen e kryefamiljarit.

Asnjë koment

Comments are closed.