Njëra nga motrat Mustafa me vello të bardhë pas 20 vjetësh, të tjerat vallëzojnë në gazmend (foto-video)

Qifti i estradës shqipëtare Kumrije Mustafa dhe Besim Krasniqi në një aheng madhështor festuan 20 vjetorin e martesës së tyre si dhe synetinë e djalit Artinit. Qifti në fjalë tash e 20 vite kanë një jetë të lumtur mirëpo ky përvjetor atyre ua mundësoj ëndrrën të cilën 20 vite më parë nuk kanë mundur t’a realizojn për shkak të rrethanave të luftës së asaj kohe.

Ëndrra e një femre për t’u veshur me vello të bardhë u bë realitet pas 20 viteve martesë. Kumrija në vello shkëlqej si një nuse e re e posa martuar, transmeton Infosot, përcjell “GazetaePrizrenit”.