16-08-2022

Pamje si në filma nga tentim grabitja në Prizren (Video)

Mbrëmë Gazeta e Prizrenit, raportoi për një tentim grabitje në një argjendari në Prizren, ku tre të dyshuar, të armatosur, plagosën babë e bir, pronarë të lokalit dhe ikën me veturën të cilën e dogjën më pas.

Pamjet e kësaj ngjarje si në filma i ka siguruar ekskluzivisht Gazeta Sinjali dhe ju sjellë më poshtë momentin dramatik kur të dyshuarit tentojnë të grabisin argjendarinë.

Asnjë koment

Comments are closed.